TITBIT Перейти на головну сторінку Перейти на головну сторінку Перейти на головну сторінку

За підсумками "Національного бізнес-рейтингу" "ТІТБІТ" неодноразово перебував в числі кращих IT-компаній України
 


 

Як надійний партнер туризму "ТІТБІТ" отримав від туристичної асоціації нагороду "Кришталевий лелека"

 

Про нас

  Навесні 2003 року група розробників-професіоналів, які мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи в сфері автоматизації підприємств туристичної галузі, утворила компанію "ТІТБІТ" (Товариство інформаційних технологій БІТ).

Довгі роки свого існування ми вирішували (і продовжуємо вирішувати) завдання, яке ми вважаємо важливим - забезпечити вибір якісного програмного інструментарію самому широкому колу користувачів. Девіз нашої компанії - розроблені нами програми повинні бути доступні кожній сучасній турфірмі. Тому на відміну від програм інших розробників вартість наших - не залежить від кількості робочих станцій у оператора, "клієнтські" підключення він може розмножувати без обмежень!

Наша Онлайн-система "Тибет" - реалізує механізм бронювання турпродукту різними категоріями покупців (ціни, квоти, стопи, кабінет агента, друк документів).

Наша Програма "Бек-офіс" - автоматизує офіс оператора (веде розрахунки цін, облік операцій, аналіз продажів, формування документації та списків, управління базою клієнтів та агентів).

Наш сервіс "XML-шлюз" - допоможе автоматизувати стосунки оператора з пошуковими системами. Передача цін "від оператора до продавця" через такий шлюз ведеться в режимі реального часу, тобто оператору, який використовує цей сервіс, достатньо вивантажити дані в свою онлайн-систему - і вони одразу ж розійдуться в усі бази даних, підключені через "шлюзи".

Для презентації своїх програм ми виїжджаємо на територію замовника (в Києві) - телефонуйте нам, зв'язуйтеся по скайпу або надсилайте запит на адресу електронної пошти info@titbit.com.ua.

За попередньою домовленістю можлива зустріч у нас в офісі, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 1-А, оф. 1020 (метро "Шулявська").

 

            

Програмне забезпечення Програми    Інструкції та документи Інструкції    Впровадження та супровід програм Обслуговування    Вартість програм та послуг Ціни