TITBIT

Contact  Contact  Contact  Contact  Contact


Phone/Viber (+38)
050-353-00-48
 

Phone/Telegram (+38)
050-443-97-10
 

Skype:
titbit_org
titbit.tech
 

E-mail:
info@titbit.com.ua
 

Офіс:
м. Київ,
вул. Вадима Гетьмана, 1-А
(м. Шулявська)
 


Режим роботи
в воєнний час:

працюємо дистанційно,
без вихідних
 

Хостинг MiroHost.net

Онлайн-бронювання (програма "Тибет")
 • Бронювання турів (в т.ч. з "миттєвим підтвердженням") доступне для ВСІХ категорій покупців - і для агентів, і для прямих туристів. Завдяки зручному інтерфейсу, який не перегружений надлишковою деталізацією, пошук турів інтуїтивно зрозумілий обом цим категоріям. Важлива інформація щодо особливостей турів кожної країни та її напрямків також не пройде повз увагу покупця - в полі коментаря він побачить акції, розклад заїздів, посилання на документи або будь-що інше, розміщене оператором.
 • Процедура підготовки турпакетів до продажу - максимально зручна, оскільки механізм динамічної генерації цін передбачає не тільки надзвичайно швидке їх формування, але й АВТОМАТИЧНУ актуалізацію при зміні будь-якого параметру в складі турпакету.
 • При пошуку в онлайні програма сама визначає та відображає найнижчу ціну, відстежує коли і яка ціна припиняє дію - тобто покупцеві будуть доступні насправді мінімальні та дійсно АКТУАЛЬНІ ціни.
ПРИКЛАДИ на сайтах туроператорів

ЯК ПРАЦЮЄ пошук турів

 • Закладки "Підбір туру", "Розклад рейсів" та "Закриті готелі" - доступні для всіх замовників (для зареєстрованих агентів, для прямих туристів).
 • Закладка "Перелік замовлень" (особистий кабінет агента з історією його заявок) - доступна тільки для зареєстрованих партнерів та для співробітників туроператора.
 • Поле "коментаря" - дозволяє оператору донести до покупця важливу інформацію по кожній країні та її напрямках (акції, спецумови та ін.).
 • Форма замовлення для незареєстрованих покупців (прямих туристів) - спрощена та передбачає ввід замовником мінімальної кількості контактних даних.
 • Форма "агентського" замовлення - деталізована, вона містить поля для вводу обов'язкових данних по всім замовникам туру.
  Ця форма також містить інфо про розмір агентської комісії, інформує його про умови бронювання та інше. Там же агент може довибрати необхідну йому кількість послуг "понад пакет" - після чого система автоматично перерахує загальну вартість замовлення та розмір комісії за цим замовленням.
 • Поштові повідомлення про бронювання (з вмістом замовлення) - автоматично доставляються на електронні адреси обох сторін (замовника та оператора).
 • Якщо замовлення "агентське" - в режимі реального часу воно доставляється в базу даних оператора (в облікову частину програми "Бек-офіс") для подальшої обробки.
 • Історія кожного замовлення (його вміст, статус, комісія, ціна та оплата), перелік замовлень (всіх, а не тільки тих, які оформлялися через онлайн-систему), документація по цих замовленнях для її роздруківки клієнтам - вся ця інформація доступна агенту в його особистому кабінеті "Перелік замовлень".
 • Використовувати систему для швидкого оформлення замовлень може не тільки реальний агент-покупець, але й співробітники оператора "від його імені".


ДОДАТКОВІ модулі

Швидкий пошук

Динамічні ціни

Продаж рейсів

 • До програми "Тибет" розроблені декілька додаткових модулів: "Онлайн-ціни на сторінці готелю" - реалізує можливість безпосередньо зі сторінки готелю проглянути та забронювати тури до цього готелю (не заходячи в головну форму пошуку); "Швидкий пошук турів" - невелика за своїми розмірами форма спрощеного пошуку, зручна для "наскрізного" розміщення на бічній панелі меню;  "Продаж рейсів" - механізм онлайн-продажу чартерних транспортних послуг (квитків), вмонтований в головну форму пошуку.
 • Вікно "Швидкий пошук" - форма для здійснення спрощеного пошуку, з подальшим переходом на результат відбору і на форму розширеного пошуку. Інтерфейс цієї форми надається нами. Або дизайнер замовника пропонує свій - виконаний в стилі сайту.
 • Вікно "Онлайн-ціни на сторінці готелю" - на ту сторінку сайта замовника, де розміщено опис конкретного готелю (або курорту, або країни), виводиться форма з цінами цього готелю (або готелів даного курорту/країни)  на поточний період. Період узгоджується з оператором - це можуть бути, наприклад, найближчі 20 календарних дат.
  Замовник має можливість забронювати потрібний пакет безпосередньо зі сторінки готелю - без переходу в форму розширеного пошуку.
  Бронювання турів з цієї сторінки - доступні і прямим туристам, і зареєстрованим агентам.
  Модуль динамічних цін може бути розміщений не тільки на сторінці готелю, але й на сторінках напрямку або країни - працюватимуть вони за подібним принципом, тобто відображатимуть діючі ціни всіх турів цієї країни (або напрямку) на поточний період.
 • Модуль "Продаж рейсів" - реалізує механізм онлайн-продажу чартерних транспортних послуг (квитків). Його інтерфейс вбудовано в основний інтерфейс пошуку турів.


ЗАПУСК системи (технічні вимоги)
 • Офісна мережа на вході повинна мати виділену зовнішню IP-адресу, отриману від провайдера.
 • У мережі повинен бути окремий комп'ютер (сервер), виділений під системні програми "ТІТБІТ" - саме на ньому буде встановлена програма "Бек-офіс" з базою даних і програма "Тибет", яка реалізує механізм бронювання.
 • Системний адміністратор повинен налаштувати мережу таким чином, щоб запити в мережу, які входять через зовнішню IP-адресу на налаштований адміністратором порт (будь-який, але зафіксований) передавалися на 80 (рекомендується) порт зазначеного комп'ютера-сервера.
 • На виділеному під комплекс програм сервері - рекомендується мати пам'ять від 16 Гб і не використовувати його для інших завдань.
 • Техпідтримка програми "Тибет" - на неї поширюється той же термін гарантійного обслуговування, що і на базову програму "Бек-офіс", тобто вони супроводжуються як єдиний комплекс.


ДИСТРИБУТИВНІ можливості (размноження модулів)
 • Наявність системи бронювання у оператора робить його сайт конкурентним, оператор отримує широкі можливості по дистрибуції свого товару:
  - Сайт містить інформацію, яка завжди є реальною і актуальною.
  - Підбирати тури зручно як замовникам (туристам та агентам), так і власним співробітникам при обслуговуванні замовників в офісі та при оформленні замовлень "від імені" будь-якого свого агента.
  - Вікно пошуку турів легко вбудовується в сайти агентів, розмістити його можна і "всередині" будь-якої сторінки сайта, і на сторінці, яка відкривається в окремому вікні.
  - Стандартний дизайн нашої системи бронювання максимально спрощений - це бізнес-інструмент і тому ми не перевантажуємо його декоративними елементами. Однак дизайнер оператора може видозмінити наданий інтерфейс на свій розсуд.
 • Оператор має можливість "розмножувати" свій модуль бронювання серед партнерів - для цього ми надаємо його партнеру "агентський" джава-скрипт для вбудовування модуля саме в його сайт.


ІНТЕГРАЦІЙНІ можливості (шлюзи з зовнішніми системами)
 • Оператор, у якого встановлена система бронювання "Тибет", може інтегруватися із зовнішніми системами-продавцями (консолідаторами турів). Інтеграція реалізована нами через веб-сервіс "XML-шлюз".
 • "Шлюзи" (канали прямої передачі даних) працюють в напрямку "від оператора до консолідатора" - як тільки нові або актуалізовані ціни з'являються у власній системі бронювання оператора, вони автоматично розходяться по всіх базах даних, підключених через шлюзи.
 • З такими консолідаторами турів, як ІТ-тур і Отпуск, двосторонній обмін налагоджений, вартість сервісу помірна та ще й диференційована (чим довший передоплачений період - тим нижча ціна з розрахунку в місяць, див. в розділі "Ціни").
 • Підключення до інших подібних систем, тобто для передачі даних в тому ж напрямку (від оператора до консолідатора), теж можливе, оператор оплачує потім тільки щомісячну вартість супроводу такого шлюзу (вона така сама, що й за супровід шлюзів з ІТ-туром та Отпуском), без оплати за первинне налагодження шлюзу.


 
Супровід
Поточний патронаж, оперативне відновлення в аварійних ситуаціях
 
Консультації
Необмежена консультативна підтримка, обучення "під ключ"
 
Вартість
Гнучка цінова політика, розстрочки та відстрочки платежів
 
Доробки
Розробка нових функцій під персональні побажання замовників
 

 

        

Головна Інструкції Супровід Наші ціни