TITBIT Перейти на головну сторінку Перейти на головну сторінку Перейти на головну сторінку
Додаткові модулі та сервіси
 

Модуль потокового імпорту готелів (Hotel List Price Import)

Цей програмний модуль реалізує процедуру імпорту в базу оператора цін-нетто та інших даних з файлів від постачальників готелів. Це може бути як поготельна закачка даних, так і закачка ПОТОКОМ, коли імпортується вміст всього файла-першоджерела цілком або посторінково. Або навіть закачка цілої папки, що містить набір повністю ідентичних за своєю структурою файлів.
 • Попередньо ми в індивідуальному порядку розробимо для вас спеціальні програмні шаблони, які "розумітимуть" кожну конкретну структуру файлів-зразків (перший шаблон - безкоштовний, за рахунок вартості модуля).
 • Завдяки шаблонам ви зможете імпортувати в базу даних не тільки ціни, а й супутню довідкову інформацію - назви готелів та міст, типи номерів, види розміщення, категорії готелів, види харчувань.
 • Процедура імпорту не дуже складна, але дуже відповідальна. Простота в тому, що вам не потрібно навіть відкривати файл постачальника - достатньо буде вказати шлях до нього ("підключити" його до шаблону) і програма зісканує та розпізнає всі дані. Але далі обов'язковою є доприв'язка довідкової інформації, після чого вже сам модуль і запам'ятає цю прив'язку на майбутнє, і "запише" все необхідне в базу даних.
 • В підсумку використання модуля імпорту призведе до дуже значного зниження затрат часу на ввід даних - за якихось 15-20 хв ви зможете закачати з десяток або й більше готелів (залежно від обраного способу сканування першоджерела)!

Модуль імпорту СТОПів готелів (Hotel Stop Sale Import)

Цей модуль є функціональною насадкою до "Модулю імпорту готелів", через яку в систему онлайн-бронювання оператора імпортуються "стоп-сейли" з файлів від постачальників раніше закачаних готелів. Процедура імпорту стопів - подібна до тієї, що використовуєть при імпорті цін готелів (двокрокова):
 • За допомогою індивідуально розробленого програмного шаблону з файла постачальника скануються дані.
 • Потім здійснюється їх прив'язка до конкретного готелю та "злиття" всіх строчок по співпадінню ознак (назва готелю, період дії) в строчку одного СТОПу. Після чого готелі записуються в базу даних з ознакою «вигрузити СТОПи в онлайн».
 • Процедура подальшого опублікування СТОПів в онлайн-систему - така ж, як і при ручному їх введенні, тобто воно автоматично виконується сервером "по розкладу" в призначений для цього час.

Модуль інтеграції з бухобліком 1С або іншими

Обмін даними між програмою "Бек-офіс" та іншими джерелами даних побудовані на застосуванні СОМ-об'єктів. Модуль реалізує можливість для виконання бухгалтером таких операцій:
 • Імпорту повної інформації по замовленню з системи "ТІТБІТ" в бухгалтерську програму (замовник, перелік послуг та їх постачальників, список клиєнтів по замовленню, відпускні та неттові ціни).
 • Експорту з бухгалтерскої програми в систему "ТІТБІТ" даних про платежі по замовленню (постачальникам та від покупців) в готівковій та безготівковій формах.
 • Блокування (разблокування) замовлень бухгалтером для заборони внесення менеджерами будь-яких фінансових корректив до нього.
Роботи по інтеграційному налаштуванню бухгалтерських систем нами не проводяться. Але замовнику надається повний опис протокола обміна, який дасть змогу відповідним спеціалістам створити потрібну конфігурацію.

"XML-шлюз" - сервіс онлайн-експорту цін оператора в зовнішні системи

Система "ТІТБІТ" може не тільки приймати інформацію від зовнішніх джерел, а й через двосторонні "XML-шлюзи" може сама служити джерелом даних для інших систем та додатків.
Веб-сервіс онлайн-експорту передбачає передачу даних від оператора до отримувача в режимі он-лайн. Реалізована така передача через прямі шлюзи між системою бронювання оператора та відповідними зовнішніми системами (з такими, наприклад, як сервери-консолідатори турів ІТ-Тур, Отпуск). Обробка даних здійснюється на нашому спеціально виділеному сервері транзакцій, на якому завдяки запуску відповідних механизмів по запиту "зовнішньої системи" відкривається онлайн-доступ до цін оператора (переведеним в спеціальний формат XML). Обмін даними через сервіс "XML-шлюз" здійснюється так:

 • Оператору достатньо опублікувати свої ціни у власній системі бронювання - і надалі вони автоматично (без ручного втручання і контролю з боку оператора) розійдуться до всіх підключених систем.
 • Доставка даних до цих систем-отримувачів може здійснюватись різними способами - в залежності від режиму налаштування кожного з них. Тобто отримувач (зовнішня система) генерує до нашого серверу транзакцій власні запити в XML- або в HTML-форматі з параметрами, що вказують яку саме інформацію він хоче отримати (всі дані, недоставлені дані, конкретний документ по його ідентифікатору). А з нашого боку цьому отримувачу надаються протоколи обміну, на підставі яких він формує такі запити.

 

            

Програмне забезпечення Програми      Інструкції та документи Інструкції      Впровадження та супровід програм Обслуговування      Вартість програм та послуг Ціни