TITBIT

Contact  Contact  Contact  Contact  Contact


Phone/Viber (+38)
050-353-00-48
 

Phone/Telegram (+38)
050-443-97-10
 

Skype:
titbit_org
titbit.tech
 

E-mail:
info@titbit.com.ua
 

Офіс:
м. Київ,
вул. Вадима Гетьмана, 1-А
(м. Шулявська)
 


Режим роботи
в воєнний час:

працюємо дистанційно,
без вихідних
 

Хостинг MiroHost.net

За підсумками "Національного бізнес-рейтингу" "ТІТБІТ" неодноразово перебував в числі кращих IT-компаній України
 


 

Як надійний партнер туризму "ТІТБІТ" отримав від туристичної асоціації нагороду "Кришталевий лелека"

 

Про нас
  Навесні 2003 року група розробників-професіоналів, які вже на той час мали великий досвід роботи в сфері автоматизації різних підприємств туристичної галузі, утворила компанію "ТІТБІТ" (Товариство інформаційних технологій БІТ).

Щоб забезпечити найширшому туроператорському загалу вибір якісного програмного інструментарію, всі роки свого існування ми дотримувались принципу доступної вартості. Саме тому вартість нашої системи автоматизації не залежить від кількості робочих станцій у оператора. А в вартість її гарантійного супроводу включено тільки супровід системних програм - всі додаткові модулі супроводжуються безкоштовно.

По такому ж принципу функціонує й наш інтеграційний веб-сервіс "XML-шлюз" - якщо це канал передачі цін в напрямку "від оператора до продавця", тобто шлюз з системою ІТ-тур, Отпуск або іншою дистрибутерською, то його організація та первинне налаштування з нашого боку будуть безкоштовними для оператора, помісячна оплата здійснюється тільки за поточний технічний супровід цього шлюзу.

Для презентації своїх систем ми використовуємо такий канал зв'язку, як скайп - він дає можливість показати функціонал через демонстрацію екранів в режимі реального часу. А також виїжджаємо на територію замовника - якщо він в Києві. Через військовий стан ми працюємо дистанційно, тому зустріч у нас в офісі, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 1-А (метро "Шулявська"), можлива тільки в особливих випадках і тільки за попередньою домовленістю.

Запити надсилайте нам на адресу електронної пошти, а для миттєвого оперативного зв'язку - пишіть в вайбер або телеграм, зазначені в контактах.

Супровід
Поточний патронаж, оперативне відновлення в аварійних ситуаціях
 
Консультації
Необмежена консультативна підтримка, обучення "під ключ"
 
Вартість
Гнучка цінова політика, розстрочки та відстрочки платежів
 
Доробки
Розробка нових функцій під персональні побажання замовників
 

 

        

Головна Інструкції Супровід Наші ціни