TITBIT Перейти на головну сторінку Перейти на головну сторінку Перейти на головну сторінку

За підсумками "Національного бізнес-рейтингу" "ТІТБІТ" неодноразово перебував в числі кращих IT-компаній України
 


 

Як надійний партнер туризму "ТІТБІТ" отримав від туристичної асоціації нагороду "Кришталевий лелека"

 

Про нас
  Навесні 2003 року група розробників-професіоналів, які вже на той час мали великий досвід роботи в сфері автоматизації різних підприємств туристичної галузі, утворила компанію "ТІТБІТ" (Товариство інформаційних технологій БІТ).

Щоб забезпечити найширшому туроператорському загалу вибір якісного програмного інструментарію, всі роки свого існування ми дотримувались принципу доступної вартості. Саме тому вартість нашої системи автоматизації не залежить від кількості робочих станцій у оператора. А в вартість її гарантійного супроводу включено тільки супровід системних програм - всі додаткові модулі супроводжуються безкоштовно.

По такому ж принципу функціонує й наш інтеграційний веб-сервіс "XML-шлюз" - якщо це канал передачі цін в напрямку "від оператора до продавця", тобто шлюз з системою ІТ-тур, Отпуск або подібною, то його організація та первинне налаштування з нашого боку будуть безкоштовними для оператора, помісячна оплата здійснюється тільки за поточний технічний супровід цього шлюзу.

Для презентації своїх програм ми використовуємо такий канал зв'язку, як скайп - він дає можливість показати функціонал програми через демонстрацію її роботи в режимі реального часу. А також виїжджаємо на територію замовника - якщо він в Києві. За узгодженою домовленістю (дата, час) можлива також зустріч у нас в офісі, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 1-А, оф. 1020 (метро "Шулявська").

Так що телефонуйте нам або зв'язуйтесь по скайпу, попередньо надіславши запит на адресу електронної пошти.

 

            

Програмне забезпечення Програми      Інструкції та документи Інструкції      Впровадження та супровід програм Обслуговування      Вартість програм та послуг Ціни