TITBIT

Contact  Contact  Contact  Contact  Contact


Phone/Viber (+38)
050-353-00-48
 

Phone/Telegram (+38)
050-443-97-10
 

Skype:
titbit_org
titbit.tech
 

E-mail:
info@titbit.com.ua
 

Офіс:
м. Київ,
вул. Вадима Гетьмана, 1-А
(м. Шулявська)
 


Режим роботи
в воєнний час:

працюємо дистанційно,
без вихідних
 

Хостинг MiroHost.net

Додаткові модулі та сервіси
 

Модуль потокового імпорту готелів (Hotel List Price Import)

Цей програмний модуль реалізує процедуру імпорту в базу оператора цін-нетто та інших даних з файлів від постачальників готелів. Це може бути як поготельна закачка даних, так і закачка ПОТОКОМ, коли імпортується вміст всього файла-першоджерела цілком або посторінково. Або навіть закачка цілої папки, що містить набір повністю ідентичних за своєю структурою файлів.
 • Попередньо ми в індивідуальному порядку розробимо для вас спеціальні програмні шаблони, які "розумітимуть" кожну конкретну структуру файлів-зразків (перший шаблон - безкоштовний, за рахунок вартості модуля).
 • Завдяки шаблонам ви зможете імпортувати в базу даних не тільки ціни, а й супутню довідкову інформацію - назви готелів та міст, типи номерів, види розміщення, категорії готелів, види харчувань.
 • Процедура імпорту не дуже складна, але дуже відповідальна. Простота в тому, що вам не потрібно навіть відкривати файл постачальника - достатньо буде вказати шлях до нього ("підключити" його до шаблону) і програма зісканує та розпізнає всі дані. Але далі обов'язковою є доприв'язка довідкової інформації, після чого вже сам модуль і запам'ятає цю прив'язку на майбутнє, і "запише" все необхідне в базу даних.
 • В підсумку використання модуля імпорту призведе до дуже значного зниження затрат часу на ввід даних - за якихось 15-20 хв ви зможете закачати з десяток або й більше готелів (залежно від обраного способу сканування першоджерела)!

Модуль імпорту СТОПів готелів (Hotel Stop Sale Import)

Цей модуль є функціональною насадкою до "Модулю імпорту готелів", через яку в систему онлайн-бронювання оператора імпортуються "стоп-сейли" з файлів від постачальників раніше закачаних готелів. Процедура імпорту стопів - подібна до тієї, що використовуєть при імпорті цін готелів (двокрокова):
 • За допомогою індивідуально розробленого програмного шаблону з файла постачальника скануються дані.
 • Потім здійснюється їх прив'язка до конкретного готелю та "злиття" всіх строчок по співпадінню ознак (назва готелю, період дії) в строчку одного СТОПу. Після чого готелі записуються в базу даних з ознакою «вигрузити СТОПи в онлайн».
 • Процедура подальшого опублікування СТОПів в онлайн-систему - така ж, як і при ручному їх введенні, тобто воно автоматично виконується сервером "по розкладу" в призначений для цього час.

Модуль інтеграції з бухобліком 1С або іншими

Обмін даними між програмою "Бек-офіс" та іншими джерелами даних побудовані на застосуванні СОМ-об'єктів. Модуль реалізує можливість для виконання бухгалтером таких операцій:
 • Імпорту повної інформації по замовленню з системи "ТІТБІТ" в бухгалтерську програму (замовник, перелік послуг та їх постачальників, список клиєнтів по замовленню, відпускні та неттові ціни).
 • Експорту з бухгалтерскої програми в систему "ТІТБІТ" даних про платежі по замовленню (постачальникам та від покупців) в готівковій та безготівковій формах.
 • Блокування (разблокування) замовлень бухгалтером для заборони внесення менеджерами будь-яких фінансових корректив до нього.
Роботи по інтеграційному налаштуванню бухгалтерських систем нами не проводяться. Але замовнику надається повний опис протокола обміна, який дасть змогу відповідним спеціалістам створити потрібну конфігурацію.

"XML-шлюз" - сервіс онлайн-експорту цін оператора в зовнішні системи

Система "ТІТБІТ" може не тільки приймати інформацію від зовнішніх джерел, а й через двосторонні "XML-шлюзи" може сама служити джерелом даних для інших систем та додатків.
Веб-сервіс онлайн-експорту передбачає передачу даних від оператора до отримувача в режимі он-лайн. Реалізована така передача через прямі шлюзи між системою бронювання оператора та відповідними зовнішніми системами (з такими, наприклад, як сервери-консолідатори турів ІТ-Тур, Отпуск). Обробка даних здійснюється на нашому спеціально виділеному сервері транзакцій, на якому завдяки запуску відповідних механизмів по запиту "зовнішньої системи" відкривається онлайн-доступ до цін оператора (переведеним в спеціальний формат XML). Обмін даними через сервіс "XML-шлюз" здійснюється так:

 • Оператору достатньо опублікувати свої ціни у власній системі бронювання - і надалі вони автоматично (без ручного втручання і контролю з боку оператора) розійдуться до всіх підключених систем.
 • Доставка даних до цих систем-отримувачів може здійснюватись різними способами - в залежності від режиму налаштування кожного з них. Тобто отримувач (зовнішня система) генерує до нашого серверу транзакцій власні запити в XML- або в HTML-форматі з параметрами, що вказують яку саме інформацію він хоче отримати (всі дані, недоставлені дані, конкретний документ по його ідентифікатору). А з нашого боку цьому отримувачу надаються протоколи обміну, на підставі яких він формує такі запити.
Супровід
Поточний патронаж, оперативне відновлення в аварійних ситуаціях
 
Консультації
Необмежена консультативна підтримка, обучення "під ключ"
 
Вартість
Гнучка цінова політика, розстрочки та відстрочки платежів
 
Доробки
Розробка нових функцій під персональні побажання замовників
 

 

        

Головна Інструкції Супровід Наші ціни